Latocha, Emilia Julita

Finansista, księgowa, doradca finansowy i gospodarczy. W 2007 r. obroniła pracę dyplomową z zakresu Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W latach 2007-2009 uczestniczyła w programie studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalnością Zarządzanie Finansami Firmy.

Doświadczenie

Od 2006 r. współpracuje z międzynarodowymi firmami z kapitałem zagranicznym w zakresie księgowości i finansów. W latach 2006-2007 budowała swoje doświadczenie w firmie outsourcingowej Capgemini Polska Sp. z o.o. w międzynarodowym środowisku księgowym zorientowanym na księgowość amerykańską. Od roku 2007 współtworzyła procedury finansowo-księgowe oraz aktywnie uczestniczyła w zarządzaniu finansami spółki OVOTZ design Lab Sp. z o.o. & S-ka Sp.k.

W roku 2009 została mianowana przez zarząd Prokurentem spółki OVOTZ design Lab Sp. z o.o. W latach 2007-2009 ściśle współpracowała z firmami polskimi i niemieckimi należącymi do GD&K Group oraz Schwitzke & Parner Group.

W roku 2010 wraz z firma PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. uczestniczyła w projektach doradczych w ramach pozyskiwania Funduszy Unijnych, głównie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W tymże roku zakończyła również pracę nad przygotowaniem Założeń do Strategii Gospodarczej dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wieliczce m.in. przy ścisłej współpracy z MRDG Michał Regulski. Od 09.2010 r. współpracuje z Benetton Retail Poland Sp. z o.o. w Polsce oraz z pozostałymi spółkami Grupy Benetton na świecie.

Od roku 2005 aktywnie uczestniczy w wielu warsztatach i szkoleniach z zakresu finansów i księgowości, m.in. o tematyce: Zarządzanie ryzykiem walutowym, strategie opcyjne, Zewnętrzne Źródła Finansowania Działalności Gospodarczej, Aspekty Prawne oraz Praktyczne Kontroli Podatkowej i Skarbowej, Obrót Krajowy i Zagraniczny w Podatku VAT ze Szczególnym Uwzględnieniem Zmian , Analiza danych w MS Excel 2007, Płace i Kadry – Rozliczanie czasu pracy, dodatków oraz nieobecności, Analiza finansowa w MS Excel – księgowość.

Biuro Rachunkowe Jurator

JURATOR Finance & Management to biuro rachunkowe dla osób poszukujących profesjonalnych usług księgowych oraz pomocy w zakresie doradztwa gospodarczego i finansowego na terenie Krakowa oraz Brzeska. Nasza firma stawia sobie za cel wspieranie klientów w dążeniu do zamierzonych celów, rzetelną obsługę księgowo-podatkową oraz profesjonalną pomoc w procesie zarządzania firmą. Jurator Finance & Management prowadzi pełną obsługę księgową oraz doradczą dla podmiotów z kraju i zagranicy na podstawie uzyskanego od Ministra Finansów Certyfikatu Księgowego nr 43472. Troszczymy się o przyszłość finansową firm, pozwalamy klientom skoncentrować się na tym co robią najlepiej. Świadczone przez nas usługi pomogą Państwu podejmować prawidłowe decyzje, skupić się na faktycznej strategii firmy i jej fundamentalnych funkcjach, jednocześnie redukując koszty i poprawiając osiągane wyniki, tym samym zwiększając Państwa elastyczność i konkurencyjność na rynku.

Referencje

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek).